Premiera polskiej wersji programu The Traitors. Zdrajcy - daty i szczegóły.

Premiera polskiej wersji programu The Traitors. Zdrajcy - daty i szczegóły.
Autor Amadeusz Górecki
Amadeusz Górecki06.03.2024 | 8 min.

Premiera polskiej wersji programu The Traitors. Zdrajcy już niedługo! Ta inspirowana kultową grą planszową "Mafia" produkcja podbije wkrótce antenę TVN. Emisja pierwszego odcinka zaplanowana jest na 28 lutego br. i będzie można ją oglądać w każdą środę o godz. 21:35. Reality show, w którym uczestnicy podzieleni zostaną na "lojalnych" i "zdrajców", z pewnością przyniesie wiele emocji i zaskoczeń. Sprawdź szczegóły nadchodzącej premiery tego intrygującego formatu!

Premiera polskiej wersji programu The Traitors. Zdrajcy

Wyczekiwana przez fanów rozrywki premiera polskiej wersji programu The Traitors. Zdrajcy już niebawem! Stacja TVN ogłosiła, że pierwszy odcinek tego fascynującego reality show zabrzmi na antenie już 28 lutego 2024 roku. Od tej daty nowy program będzie emitowany w każdą środę o godzinie 21:35. Widzowie z niecierpliwością oczekują polskiej odsłony tego formatu, który odniósł ogromny sukces w USA i Wielkiej Brytanii.

Fenomen programu zaczął się od popularnej gry planszowej "Mafia", która stała się inspiracją dla twórców telewizyjnego hitu. Polscy widzowie będą mogli śledzić zmagania uczestników w klimatycznych wnętrzach belgijskiego zamku Mielmont, gdzie powstały zdjęcia do rodzimej edycji show. Zapraszamy wszystkich na tę intrygującą przygodę pełną podstępów, intryg i dramatycznych zwrotów akcji!

Międzynarodowa kariera formatu

Zanim trafił na polskie ekrany, program The Traitors. Zdrajcy podbił serca widzów w innych krajach. Początki jego triumfalnej kariery sięgają aż 2022 roku, kiedy to w Holandii zadebiutowała oryginalna odsłona zatytułowana "De Verraders". Sukces holenderskiej produkcji zapoczątkował globalną ekspansję tego formatu reality show. Wkrótce potem ruszyły także wersje brytyjska i amerykańska, które również spotkały się z bardzo entuzjastycznym odbiorem.

W ślady zagranicznych hitów poszła teraz Polska. Stacja TVN zdecydowała się na realizację rodzimej edycji programu po zaobserwowaniu jego ogromnej popularności na świecie. Zarówno koncepcja oparta na znanej grze planszowej, jak i wyjątkowo wciągająca formuła okazały się strzałem w dziesiątkę dla miłośników telewizyjnych rozrywek.

Formuła programu The Traitors. Zdrajcy – o co chodzi?

Głównym założeniem programu The Traitors. Zdrajcy jest podział uczestników na dwie frakcje: lojalnych i tytułowych zdrajców. Ta intrygująca koncepcja zapożyczona została z kultowej gry planszowej "Mafia". W grze każdy zawodnik otrzymuje na samym początku tajną rolę – jest albo po stronie lojalnych, albo zdrajców. Lojalni próbują rozgryźć, kto jest ich przeciwnikiem, podczas gdy zdrajcy knują przeciwko nim i eliminują ich z programu.

Kluczem do zwycięstwa jest umiejętne wcielanie się w przypisaną rolę i dobrze przemyślana strategia działania. Lojalni starają się zachowywać wzorową postawę, aby nie wzbudzić podejrzeń zdrajców. Ci z kolei muszą wykazać się aktem doskonałej konspiracji i zręcznie ukrywać swoje prawdziwe zamiary przed resztą grupy. Ten klimat nieustannego podejrzenia i niepewności czyni program wyjątkowo wciągającym.

Program odkrywa wiele tajemnic ludzkiej natury, wciągające jest analizowanie każdego gestu, słowa i zachowania uczestników. Nigdy do końca nie jesteśmy pewni czy skutecznie potrafimy odczytać intencje drugiego człowieka – komentuje Lidia Kazen, dyrektorka kanału TVN.

W tym przepełnionym intrygami show uczestnicy zmagają się nie tylko z misjami zespołowymi, ale także z nieustanną niepewnością co do prawdziwych motywacji innych graczy. Będą musieli bardzo uważnie obserwować otoczenie i wykazać się niezwykłą spostrzegawczością, aby nie paść ofiarą oszustwa i wykryć prawdziwych spiskujących zdrajców.

Czytaj więcej: Premiera komedii Bookie z Charliem Sheenem od twórcy Dwóch i pół na HBO Max

Uczestnicy programu The Traitors. Zdrajcy – zasady gry

W programie The Traitors. Zdrajcy wystąpi dwudziestu czterech uczestników, którzy zostaną podzieleni na lojalne osoby oraz zdrajców już na samym początku przygody. Ci drudzy będą ze sobą współpracować, podczas gdy lojalni nie będą mieli pojęcia, ilu jest wśród nich przeciwników. Przed obiema stronami stanie wyjątkowo trudne zadanie.

Lojalni będą musieli wytropić i wyeliminować wszystkich zdrajców podczas codziennych obrad przy okrągłym stole. Będą jednak musieli przy tym zachować wszelkie środki ostrożności, aby nie wzbudzić ich podejrzeń. Zdrajcy z kolei będą się potajemnie spotykać każdej nocy i planować morderstwa na lojalnych uczestnikach w celu ich eliminacji z programu.

 • Uczestnik opuszcza program wyłącznie w dwóch przypadkach:
  • Jeśli zostanie zamordowany przez zdrajców podczas ich nocnego spotkania.
  • Jeśli zostanie wydalony przez pozostałych uczestników większością głosów przy okrągłym stole.

W czasie trwania gry wszyscy uczestnicy, zarówno lojalni, jak i zdrajcy, będą wykonywać różnorodne misje zespołowe. Sukcesy w tych zadaniach będą nagradzane złotymi monetami zasilającymi wspólną pulę pieniężną. Ostatecznie tylko jedna ze stron będzie mogła cieszyć się zwycięstwem i zgarnąć całą nagrodę.

Nagroda pieniężna w programie The Traitors. Zdrajcy

Zdjęcie Premiera polskiej wersji programu The Traitors. Zdrajcy - daty i szczegóły.

Ogromną motywacją dla uczestników The Traitors. Zdrajcy jest możliwość wygrania bardzo wysokiej nagrody pieniężnej. Twórcy zadbali o to, aby stawka była na tyle atrakcyjna, że wyzwoli w graczach prawdziwie zażarte ambicje. Zgodnie z zapowiedziami zwycięzca może liczyć nawet na wygraną rzędu pół miliona złotych!

Nagroda główna 500 000 zł
Nagroda za zwycięstwo zdrajców Cała pula
Nagroda za zwycięstwo lojalnych Cała pula

Jeśli misje zespołowe zakończą się sukcesem, do wspólnej puli trafi mnóstwo złotych monet o nieznanej dokładnej wartości. To właśnie one będą stanowiły główną pulę nagrody dla zwycięskiej strony – czy będą to lojalni, czy też przebiegli zdrajcy. Stawka jest zatem bardzo wysoka i z pewnością doprowadzi do niezwykle zaciętej i bezpardonowej walki.

Warto dodać, że format zakłada całkowitą tajemnicę co do dokładnej liczby zdrajców ukrytych wśród uczestników. Oznacza to, że napięcie będzie rosło wraz z każdym odcinkiem, utrudniając lojalnym rozpracowanie wrogów. Ostateczna wygrana będzie zależała od umiejętności przetrwania w tym zwodniczym środowisku pełnym podejrzeń.

Prowadząca program The Traitors. Zdrajcy – Malwina Wędzikowska

W roli gospodarz programu The Traitors. Zdrajcy wystąpi popularna prezenterka telewizyjna Malwina Wędzikowska. To ona będzie przewodniczyła wszystkim obradom przy okrągłym stole oraz nadzorowała przebieg kolejnych zadań dla uczestników. Jej charyzma i doświadczenie z pewnością pomogą utrzymać odpowiednią atmosferę w tym pełnym napięcia show.

Malwina Wędzikowska to prawdziwa weteranka prowadzenia programów rozrywkowych. Ma na swoim koncie udział w tak popularnych formatach jak "Taniec z gwiazdami", "MasterChef" czy "Azja Express". Jej energiczna osobowość i naturalny sceniczny wdzięk sprawiają, że świetnie odnajduje się w tego typu produkcjach. Nie ma wątpliwości, że w roli prowadzącej "Zdrajców" poczuje się jak ryba w wodzie.

Zadania Malwiny Wędzikowskiej

Jako gospodyni programu Malwina Wędzikowska będzie musiała sprostać wielu wyzwaniom. Jej głównym obowiązkiem będzie sprawne prowadzenie obrad uczestników przy legendarnym okrągłym stole. To właśnie tam dochodziło będzie do bezpośredniej konfrontacji lojalnych ze zdrajcami i najtrudniejszych rozstrzygnięć.

Ponadto Malwina Wędzikowska będzie nadzorować przebieg kolejnych misji dla zawodników, które zasilą pulę pieniężną. Dzięki jej talentowi prowadzącej będziemy mogli w pełni zrozumieć i przeżyć wszystkie te niezwykłe wydarzenia na ekranie.

Zamek Mielmont – lokalizacja zdjęć do The Traitors. Zdrajcy

Ekipa programu The Traitors. Zdrajcy po długich poszukiwaniach idealnej lokacji do realizacji zdjęć wpadła na trop bajkowego zamku Mielmont w Belgii. To właśnie w tych przepięknych, czasem nawet nieco mrocznych wnętrzach zarejestrowała wszystkie dramatyczne wydarzenia show. Trudno sobie wyobrazić lepsze miejsce na tak intrygującą przygodę!

 • Zamek Mielmont znajduje się w miejscowości Genappe w Belgii.
 • Budowla powstała w XVIII wieku w stylu neoklasycystycznym.
 • Zamek otoczony jest 20 hektarami parku i stawami.
 • Wewnątrz znajdują się takie atrakcje jak podziemna winiarska i sala balowa.

Zamek Mielmont ma wiele do zaoferowania jako niezwykła sceneria reality show. Uczestnicy będą mieli okazję zmagać się z kolejnymi wyzwaniami w autentycznych, czasem nawet nieco posępnych wnętrzach. Bez wątpienia nadadzą one odpowiedni, klimatyczny charakter całemu przedsięwzięciu.

Fenomen popularności programu The Traitors. Zdrajcy wśród widzów na całym świecie spowodował, że jego polską odsłonę realizowano z ogromnym rozmachem. Zamek Mielmont to prestiżowa lokacja na miarę wielkiego hitu telewizyjnego, z którego będziemy mogli w pełni korzystać podczas oglądania!

Podsumowanie

Wszyscy fani dobrej rozrywki z niecierpliwością wyczekują premiery polskiej wersji programu The Traitors. Zdrajcy. Ten inspirowany kultową grą planszową "Mafia" format odniósł ogromny sukces w USA i UK, skąd trafił do naszego kraju. Polska wersja zadebiutuje już 28 lutego na antenie TVN, a odcinki będą emitowane w każdą środę o 21:35.

W niezwykle intrygującej formule programu uczestnicy podzieleni są na lojalne osoby i tytułowych zdrajców. Ci drudzy będą knuć przeciw pozostałym i starać się ich wyeliminować, podczas gdy lojalni będą musieli ich wytropić. Dla zwycięskiej strony czeka bardzo atrakcyjna nagroda pieniężna. Z pewnością The Traitors. Zdrajcy dostarczy widzom mnóstwo emocji i dramatycznych zwrotów akcji!

5 Podobnych Artykułów:

 1. Breaking Bad - dlaczego warto obejrzeć ten kultowy serial?
 2. Finale 7. sezonu The Good Doctor: doktor Shaun Murphy odkłada skalpel
 3. Pojutrze - przestroga przed globalnym ociepleniem w katastroficznym scenariuszu
 4. Nietykalni - wzruszająca historia przyjaźni na przekór przeciwnościom
 5. Wednesday - nowe oblicze córki rodziny Addamsów
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Amadeusz Górecki
Amadeusz Górecki

Od wielu lat interesuję się filmem. Na moim blogu zamieszczam recenzje nowych produkcji kinowych i serialowych. Dbam o rzetelność i obiektywizm. Oceniam fabułę, grę aktorów, realizację. Polecam wartościowe tytuły i klasyki kina warte obejrzenia. Chcę dzielić się kinową pasją.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły