Zbyszek z Emigracji XD w szalonym teaserze! Kiedy premiera Algorytmu miłości?

Zbyszek z Emigracji XD w szalonym teaserze! Kiedy premiera Algorytmu miłości?
Autor Justyna Pietrzak
Justyna Pietrzak05.05.2024 | 3 min.

Uwaga fani reality show! CANAL+ właśnie zaprezentował zwiastun swojego nowego serialu "Algorytm miłości" - szalonej parodii programów typu "Love Island". Michał Czernecki z "Emigracji XD" wcielił się w prowadzącego show, a w wideo zwariowanym zwiastunie możemy zobaczyć go w akcji na planie zdjęciowym. Kiedy możemy spodziewać się premiery tego szaleństwa?

Wideo z Michałem Czerneckim promujące Algorytm miłości

Jesteście gotowi na nową odsłonę parodii reality show? CANAL+ przedstawił zwiastun nadchodzącego serialu "Algorytm miłości", a główną rolę prowadzącego objął Michał Czernecki znany z "Emigracji XD". W zwariowanym teaserze możemy zobaczyć go w akcji na planie zdjęciowym.

Czernecki nie szczędzi słów, aby wzbudzić nasze zainteresowanie nadchodzącą produkcją. Mówi o dwunastu basenach, stu limuzynach, pięciuset dronach i ośmiu tysiącach kamer. Oczywiście to wszystko przesadzone liczby, ale jak twierdzi - o to właśnie chodzi w tej szalonej parodii reality show.

Następnie prowadzi nas do środka willi Amora, gdzie będą rozgrywały się wszystkie dramaty, miłostki i zdrady. Obiecuje nam miłość, nagość, zdradę, dramę i oczywiście wielkie pieniądze. Choć to tylko parodia, do basenu radzi nie wchodzić.

 • Willa z dwunastoma basenami
 • Sto limuzyn
 • Pięćset dronów filmujących wszystko
 • Osiem tysięcy kamer

Obsada serialu Algorytm miłości na CANAL+

W obsadzie "Algorytmu miłości" znajdziemy prawdziwe gwiazdy polskiego kina i telewizji. Na ekranie pojawią się m.in. Helena Englert ("#BringBackAlice"), Wiktoria Gąsiewska ("Krime Story. Love Story"), Jakub Sasak ("Dziewczyna i kosmonauta") oraz Małgorzata Socha ("Przyjaciółki").

Nie zabraknie też młodych twarzy, takich jak Karol Dziuba ("Sami swoi. Początek"), Mateusz Dymidziuk ("Bad Boy"), Katarzyna Gałązka (#BringBackAlice) i Adam Zdrójkowski ("Rodzinka.pl"). Możemy spodziewać się również udziału influencerów - Marty Rentel i Grzegorza Milewskiego.

Głównym scenarzystą i producentem kreatywnym jest Łukasz Sychowicz ("The Office PL"), a reżyserami Michał Tylka i Aleksander Pietrzak. Taka mieszanka gwiazd i talentów z pewnością przyniesie nam niezapomniane przeżycia!

Czytaj więcej: Czy Robert Downey Jr zmienia serial HBO Sympatyk w mocne uderzenie?

CANAL+ zapowiada premierę Algorytmu miłości w maju

Zdjęcie Zbyszek z Emigracji XD w szalonym teaserze! Kiedy premiera Algorytmu miłości?

Choć zwiastun nie zdradza zbyt wielu szczegółów fabuły, CANAL+ zapowiada, że "Algorytm miłości" to "kontrowersyjny humor, prowokacja i rasowy odmóżdżacz, którego nie będziemy się wstydzić". Możemy spodziewać się śmierci, ślubu, abstynencji seksualnej, wzmożonej aktywności oraz nagłych zwrotów akcji.

Serial miał być pierwotnie kręcony w słonecznej Hiszpanii, ale ze względu na ograniczenia budżetowe i skandal z poprzedniego sezonu, akcja przeniosła się do willi pod Warszawą. To jednak nie powinno powstrzymać twórców przed dostarczeniem nam prawdziwej dawki rozrywki!

 • Kontrowersyjny humor
 • Prowokacja
 • Rasowy odmóżdżacz
 • Dramaty, śluby, śmierć
 • Nagłe zwroty akcji

CANAL+ zapowiada premierę Algorytmu miłości już w maju tego roku. Jeśli kochacie tego typu produkcje z przymrużeniem oka, z pewnością nie możecie przegapić tej pozycji. Bądźcie gotowi na prawdziwe szaleństwo!

Najczęściej zadawane pytania

"Algorytm miłości" to nowy serial CANAL+, który jest szaloną parodią popularnych reality show. Choć inspirowany programami takimi jak "Love Island", podchodzi do tematu z dużą dawką humoru i dystansu. Możemy spodziewać się kontrowersji, prowokacji i rasowego odmóżdżacza.

W obsadzie "Algorytmu miłości" znaleźli się prawdziwi gwiazdorzy, m.in. Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Sasak, Małgorzata Socha, a także młode talenty takie jak Karol Dziuba, Mateusz Dymidziuk czy Katarzyna Gałązka. Pojawią się również influencerzy - Marta Rentel i Grzegorz Milewski.

Rolę prowadzącego reality show objął Michał Czernecki, znany szerszej publiczności z programu "Emigracja XD". W zwiastunie możemy zobaczyć go w akcji na planie zdjęciowym, gdzie zapowiada szalone liczby basenów, limuzyn, dronów i kamer.

Pierwotnie serial miał być kręcony w słonecznej Hiszpanii, jednak ze względu na ograniczenia budżetowe i skandal z poprzedniego sezonu, akcja przeniosła się do willi pod Warszawą. Pomimo tej zmiany, twórcy obiecują dostarczyć widzom solidną dawkę rozrywki.

Choć dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, CANAL+ zapowiada, że "Algorytm miłości" trafi na antenę już w maju tego roku. Serial z pewnością przypadnie do gustu fanom parodii reality show i bezczelnego, kontrowersyjnego humoru.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Breaking Bad - dlaczego warto obejrzeć ten kultowy serial?
 2. Finale 7. sezonu The Good Doctor: doktor Shaun Murphy odkłada skalpel
 3. Pojutrze - przestroga przed globalnym ociepleniem w katastroficznym scenariuszu
 4. Nietykalni - wzruszająca historia przyjaźni na przekór przeciwnościom
 5. Wednesday - nowe oblicze córki rodziny Addamsów
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Justyna Pietrzak
Justyna Pietrzak

Od zawsze fascynował mnie świat kina i telewizji. Jako pasjonatka X Muzy, na moim blogu recenzuję najnowsze produkcje filmowe i serialowe. Dbam o rzetelność i obiektywizm. Oprócz fabuły, zwracam uwagę na grę aktorów, reżyserię i zdjęcia. Polecam również klasyczne filmy warte obejrzenia.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły