Ród smoka - 2 nowe zwiastuny 2. sezonu dostępne. Kiedy będzie premiera serialu?

Ród smoka - 2 nowe zwiastuny 2. sezonu dostępne. Kiedy będzie premiera serialu?
Autor Hubert Czerwiński
Hubert Czerwiński24.04.2024 | 3 min.

Fani serialu "Ród smoka" mogą już zacierać ręce! HBO wypuściło aż dwa nowe zwiastuny zapowiadające 2. sezon tej produkcji. Co więcej, stacja ogłosiła również dokładną datę premiery nadchodzących odcinków. Zwiastuny przedstawiają perspektywę obu walczących stron - Zielonych i Czarnych, więc już teraz możecie zdecydować, której frakcji będziecie kibicować.

Premiera 2. sezonu Rodu smoka - czerwiec 2024

Fani z niecierpliwością wyczekiwali tej informacji! HBO ogłosiło, że 2. sezon serialu Ród smoka zadebiutuje już 17 czerwca 2024 roku. To oznacza, że wkrótce powrócimy do toczącego się w Westeros krwawego konfliktu o władzę.

Wraz z tą informacją stacja wypuściła również dwa różne zwiastuny zapowiadające nadchodzące odcinki. Każdy z nich przedstawia perspektywę jednej z walczących frakcji - Zielonych lub Czarnych. Już teraz możecie zdecydować, której stronie będziecie kibicować.

Nic dziwnego, że fani nie mogą się doczekać powrotu tej epicko zakrojonej produkcji. W końcu pierwszy sezon dostarczył nam wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Teraz wszystko zmierza do wielkiego finału, czyli krwawego Tańca Smoków.

Dwa różne zwiastuny dla dwóch walczących frakcji

HBO postanowiło zaangażować widzów już na etapie zapowiedzi 2. sezonu, wypuszczając dwa odmienne zwiastuny. Każdy z nich przedstawia inną perspektywę nadchodzącego konfliktu pomiędzy Zielonymi a Czarnymi.

Pierwszy zwiastun opowiada historię z punktu widzenia Zielonych, frakcji wspierającej króla Aegona II. Możemy zobaczyć, jak Alicent Hightower (Olivia Cooke) i jej sojusznicy przygotowują się do bitwy o Żelazny Tron.

Z kolei drugi zwiastun pokazuje losy Czarnych - stronników królowej Rhaenyry Targaryen (Emma D'Arcy). Tutaj uwaga skupia się na przygotowaniach tej frakcji do nadchodzącej krwawej rozprawy.

  • Dzięki takim zabiegom widzowie mogą już teraz wybrać stronę, której będą kibicować w tym wielkim starciu.
  • Zwiastuny obiecują również wiele widowiskowych scen z udziałem smoków i potężnych bitew.

Czytaj więcej: Zdrady i cierpienia w zwiastunie Wywiad z wampirem 2. Kiedy w Polsce?

Nowe smoki i intensywne bitwy w nadchodzących odcinkach

Zdjęcie Ród smoka - 2 nowe zwiastuny 2. sezonu dostępne. Kiedy będzie premiera serialu?

Chociaż kręcony w Hiszpanii 2. sezon Rodu smoka będzie nieco krótszy od poprzedniego (8 odcinków zamiast 10), to twórcy obiecują, że nie zabraknie w nim akcji i efektów specjalnych na najwyższym poziomie.

Według informacji, które już wyciekły do sieci, możemy spodziewać się m.in. pojawienia nowych, ogromnych smoków takich jak Vermithor czy Tessarion. Ich obecność z pewnością wpłynie na losy wielu kluczowych bohaterów.

Ponadto w nadchodzących odcinkach nie zabraknie również wielkich bitew rozgrywanych między zwolennikami Aegona II a Rhaenyry. Ekipa zbudowała specjalnie w tym celu kilka ogromnych planów zdjęciowych, więc możemy być pewni, że starcia te będą wyglądały spektakularnie.

  • Oczekuje się, że 2. sezon Rodu smoka będzie jeszcze bardziej krwawy i bezlitosny niż poprzedni.
  • Widzowie mogą przygotować się na śmierć wielu kluczowych postaci i nieoczekiwane zwroty akcji.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Breaking Bad - dlaczego warto obejrzeć ten kultowy serial?
  2. Finale 7. sezonu The Good Doctor: doktor Shaun Murphy odkłada skalpel
  3. Pojutrze - przestroga przed globalnym ociepleniem w katastroficznym scenariuszu
  4. Nietykalni - wzruszająca historia przyjaźni na przekór przeciwnościom
  5. Wednesday - nowe oblicze córki rodziny Addamsów
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Hubert Czerwiński
Hubert Czerwiński

Jestem pasjonatem muzyki. Na blogu recenzuję nowości serialowe i filmowe. Oceniam fabułę, grę aktorów i realizację. Wyłapuję mocne i słabe strony produkcji. Polecam tytuły warte uwagi i ostrzegam przez tymi mniej udanymi. Dbam o rzetelność i obiektywizm.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły