Ansel elgort w nowym zwiastunie 2. sezonu tokyo vice. Premiera?

Ansel elgort w nowym zwiastunie 2. sezonu tokyo vice. Premiera?
Autor Justyna Pietrzak
Justyna Pietrzak17.02.2024 | 6 min.

Ansel Elgort powraca w roli Jake'a Edelsteina w drugim sezonie serialu Tokyo Vice. Właśnie opublikowano nowy zwiastun, który ujawnia więcej szczegółów na temat fabuły. Jake coraz głębiej zagłębia się w półświatek Tokio, przez co jego życie oraz bliskich mu osób znajduje się w niebezpieczeństwie. W obsadzie ponownie zobaczymy m.in. Kena Watanabe. Premiera zaplanowana jest już na 8 lutego.

Ansel Elgort powraca w roli Jake'a Edelsteina

Ansel Elgort ponownie wciela się w postać Jake'a Edelsteina w drugim sezonie serialu kryminalnego Tokyo Vice. Amerykański dziennikarz śledczy wciąż próbuje rozpracować półświatek Tokio, choć kosztuje go to wiele wyrzeczeń. Premiera nowych odcinków zaplanowana jest już na 8 lutego 2023 roku.

Pierwszy sezon produkcji HBO Max przedstawiał historię młodego Jake'a, który przybył do Tokio, by pracować jako korespondent dla lokalnej gazety. Szybko okazało się, że fascynują go nie tylko nowoczesne oblicze miasta, ale także mroczna strona japońskiej metropolii. Jake zaprzyjaźnił się z detektywem Hiroto Katagirim (gra go Ken Watanabe), który wprowadził go w półświatek zorganizowanej przestępczości.

Młody dziennikarz zaczął infiltrować yakuzę, ryzykując swoim bezpieczeństwem i życiem najbliższych. Nieoczekiwanie odkrył też mroczną tajemnicę ojca. Pierwszy sezon zakończył się w momencie, gdy Jake był już głęboko uwikłany w niebezpieczną grę z gangsterami.

Nowy zwiastun ujawnia akcję 2. sezonu Tokyo Vice

Platforma HBO Max udostępniła właśnie pierwszy zwiastun promujący drugi sezon serialu. Materiał sugeruje, że tym razem Jake jeszcze głębiej zanurzy się w półświatku Tokio. Jego praca dziennikarska oraz kontakty w policji nadal będą jedynie przykrywką do prowadzenia niebezpiecznej gry z yakuzą.

W zwiastunie widzimy sceny pościgów, strzelanin i bójek. Nie brakuje też kadrów ukazujących nocne życie Tokio – kluby ze striptizerkami, hazard i inne rozrywki. „Lubię tę pracę za jej nieprzewidywalność” – mówi Jake, dając jasno do zrozumienia, że nadal poszukuje mocnych wrażeń. Czy przypłaci to zbyt wysoką cenę?

Fabuła 2. sezonu skupi się na relacji Jake'a z yakuzą

Twórcy serialu zapowiadają, że w nowych odcinkach jeszcze mocniej skupią się na relacji Jake'a z członkami yakuzy. Amerykański dziennikarz coraz śmielej wkracza na ich terytorium, ryzykując utratą zaufania sojuszników. Zwiastun sugeruje, że ich cierpliwość może się wkrótce skończyć.

Jake będzie musiał także zmierzyć się z konsekwencjami swoich wcześniejszych działań. Wplątał w niebezpieczną intrygę nie tylko siebie, ale także swoich bliskich. Teraz ich życie może wisieć na włosku. Czy Jake zdoła ich uratować i jednocześnie przetrwać w mrocznym półświatku?

Czytaj więcej: Truman capote kontra łabędzice: pełen pasji zwiastun 2. sezonu feud

Półświatek Tokio wciąga Jake'a coraz głębiej

Choć Jake początkowo traktował swoją przygodę z półświatkiem jak ekscytującą zabawę, teraz zaczyna dostrzegać jej mroczną stronę. Im głębiej zapuszcza się w gangsterskie kręgi, tym trudniej będzie mu się z nich wycofać.

Yakuza nie jest zwykłą zorganizowaną grupą przestępczą. To potężna sieć wpływów sięgająca szczytów władzy. Jake może odkryć, że gangsterzy mają swoich ludzi nawet w policji czy rządzie. Czy młody dziennikarz pogubi się w tym pajęczynie i straci z oczu swój cel?

„Wchodzisz w bardzo niebezpieczną grę” – ostrzegał Jake'a detektyw Katagiri. Czy młody dziennikarz zdoła w porę zawrócić z obranej ścieżki, zanim będzie za późno?

Półświatek Tokio ma swoje niepisane reguły. Jeśli Jake je złamie lub spróbuje oszukać yakuzę, może tego nie przeżyć. Czy dla ambitnego dziennikarza liczy się więcej prawda czy własne życie? Nowe odcinki pokażą, na co Jake jest gotów, by dopiąć swego.

Bliscy Jake'a w niebezpieczeństwie w 2. sezonie

Ansel elgort w nowym zwiastunie 2. sezonu tokyo vice. Premiera?

Jake nie działał w pojedynkę. Wciągnął w swoją niebezpieczną misję także najbliższych – przede wszystkim swoją dziewczynę Samanthę (Rachel Keller). Para przeżywała wzloty i upadki, jednak Samantha zawsze wspierała Jake'a. Ich związek zostanie wystawiony na poważną próbę, gdy staną się celem yakuzy.

Również policyjny partner Jake'a, detektyw Katagiri, naraził się gangsterom. Choć starał się działać rozważnie, by chronić siebie i bliskich, jego życie także jest zagrożone. Wszyscy bohaterowie zostali uwikłani w sieć intryg i kłamstw.

  • Samantha (Rachel Keller) – dziewczyna i sojuszniczka Jake'a
  • Detektyw Katagiri (Ken Watanabe) – policyjny partner Jake'a

Czy Jake zdoła ochronić najbliższe mu osoby? A może w pogoni za sensacją zatracił wszelkie hamulce i zasady? Odpowiedzi na te pytania przyniosą nowe odcinki serialu.

Ken Watanabe ponownie w obsadzie serialu

W drugim sezonie „Tokyo Vice” w roli detektywa Katagriego powróci nagrodzony Złotym Globem Ken Watanabe. To japoński aktor znany między innymi z takich filmów jak „Ostatni samuraj”, „Batman: Początek” czy „Godzilla”. W serialu wciela się w doświadczonego policjanta, który stara się nie dać zepsuć młodemu Jake'owi.

Aktor Rola
Ansel Elgort Jake Adelstein
Ken Watanabe Detektyw Hiroto Katagiri

Aktorzy doskonale uzupełniają się na ekranie jako duet mentor – podopieczny. Doświadczony policjant stara się naprowadzić Jake'a na właściwą ścieżkę, jednak czy uda mu się powstrzymać zapalczywość i ambicję młodego dziennikarza?

Premiera 2. sezonu Tokyo Vice już 8 lutego

Drugi sezon serialu „Tokyo Vice” zadebiutuje na platformie HBO Max już 8 lutego 2023 roku. Premiera nastąpi równocześnie w Stanach Zjednoczonych i w Polsce, dzięki czemu polscy widzowie będą mogli oglądać nowe odcinki bez żadnych opóźnień.

Sezon składać się będzie z 10 epizodów. Dwa pierwsze zostaną udostępnione od razu w dniu premiery. Kolejne odcinki będą pojawiać się co tydzień aż do finału zaplanowanego na 12 kwietnia.

Fani seriali kryminalnych i produkcji osadzonych w azjatyckich realiach z pewnością powinni wypatrywać nowych przygód Jake'a Edelsteina. Czy uda mu się przetrwać konfrontację z bezwzględną yakuzą i rozpracować tokijski półświatek? Już wkrótce przekonamy się o tym, oglądając 2. sezon „Tokyo Vice”.

Podsumowanie

W artykule omówiono nowy, drugi sezon serialu „Tokyo Vice” z Anselem Elgortem w roli Jake'a Edelsteina. Bohater ponownie zanurza się w mroczny półświatek Tokio, ryzykując życiem swoim i bliskich. Przedstawiono treść opublikowanego niedawno zwiastuna, który zapowiada jeszcze więcej akcji i niebezpiecznych zwrotów akcji. Przypomniano obsadę serialu, w której powróci m.in. Ken Watanabe. Ponadto podano datę premiery nowych odcinków - nastąpi ona już 8 lutego 2023 roku.

Artykuł szczegółowo omawia fabułę i bohaterów serialu „Tokyo Vice”. Dzięki niemu czytelnicy dowiedzą się, czego mogą spodziewać się po kontynuacji losów Jake'a Edelsteina, który wciąż pogrąża się w mrocznym półświatku japońskiej metropolii.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Breaking Bad - dlaczego warto obejrzeć ten kultowy serial?
  2. Finale 7. sezonu The Good Doctor: doktor Shaun Murphy odkłada skalpel
  3. Pojutrze - przestroga przed globalnym ociepleniem w katastroficznym scenariuszu
  4. Nietykalni - wzruszająca historia przyjaźni na przekór przeciwnościom
  5. Wednesday - nowe oblicze córki rodziny Addamsów
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Justyna Pietrzak
Justyna Pietrzak

Od zawsze fascynował mnie świat kina i telewizji. Jako pasjonatka X Muzy, na moim blogu recenzuję najnowsze produkcje filmowe i serialowe. Dbam o rzetelność i obiektywizm. Oprócz fabuły, zwracam uwagę na grę aktorów, reżyserię i zdjęcia. Polecam również klasyczne filmy warte obejrzenia.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły