Nowy sezon Emily w Paryżu już wkrótce! Nowe odcinki hitu podzielone na części

Nowy sezon Emily w Paryżu już wkrótce! Nowe odcinki hitu podzielone na części
Autor Hubert Czerwiński
Hubert Czerwiński14.05.2024 | 4 min.

Fani serialu Emily w Paryżu mogą zacierać ręce! Netflix właśnie ogłosił datę premiery długo wyczekiwanego 4. sezonu. Co więcej, z racji dużej objętości materiału, nowe odcinki zostały podzielone na dwie części. Oznacza to, że będziemy mogli cieszyć się przygodami Emily w stolicy Francji (a także Rzymu!) dwa razy dłużej.

Data premiery 4. sezonu serialu Emily w Paryżu

Fani Emily w Paryżu już niedługo będą mieć okazję ponownie śledzić losy Emily Cooper (Lily Collins) w stolicy Francji. Netflix właśnie ogłosił datę premiery 4. sezonu popularnego serialu, który ma się pojawić na platformie już w sierpniu tego roku. Konkretnie, 10-odcinkowy sezon został podzielony na dwie części, a premiera pierwszych 5 odcinków odbędzie się 15 sierpnia.

Pozostałych 5 nowych odcinków Emily w Paryżu ujrzy światło dzienne miesiąc później, 12 września 2024 roku. Choć jest to dłuższy odstęp czasu niż zwykle między premierami kolejnych części serii, z pewnością rekompensuje go sam fakt, że nowe przygody Emily będziemy mogli oglądać już za kilka miesięcy.

Widzowie z niecierpliwością oczekują rozwikłania wątków z poprzedniego sezonu. W finale 3. serii doszło do kilku istotnych wydarzeń, które z pewnością będą miały dalszy ciąg w nadchodzących odcinkach. A kto wie, może nawet Emily w końcu zdecyduje się na jednego z dwóch adoratorów – Gabriela czy Alfie'go?

Szczegóły dotyczące formatu sezonu - podział na części

Decyzja Netfliksa o podziale 4. sezonu Emily w Paryżu na dwie części po 5 odcinków każda z pewnością jest nietypowa. Zazwyczaj platformy streamingowe udostępniają wszystkie odcinki danej serii jednocześnie, promując model "binge-watchingu", czyli oglądania całego sezonu jednym tchem.

Jednak w tym przypadku widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Chociaż pozwoli im to cieszyć się nowym sezonem przez dłuższy czas, może być też przyczyną frustracji fanów, którzy będą musieli czekać na rozwiązanie najciekawszych wątków przez kolejny miesiąc.

  • Premiera pierwszej części 4. sezonu Emily w Paryżu - 15 sierpnia 2024
  • Premiera drugiej części 4. sezonu Emily w Paryżu - 12 września 2024

Warto jednak zauważyć, że taki podział na dwie części może mieć też swoje zalety – pozwoli utrzymać zainteresowanie widzów przez dłuższy czas, a także da twórcom więcej czasu na dopracowanie i przygotowanie drugiej części serii.

Czytaj więcej: Ród smoka - 2 nowe zwiastuny 2. sezonu dostępne. Kiedy będzie premiera serialu?

Wątki fabularne i wydarzenia kluczowe z poprzedniej serii

Zdjęcie Nowy sezon Emily w Paryżu już wkrótce! Nowe odcinki hitu podzielone na części

Aby w pełni docenić nadchodzący 4. sezon Emily w Paryżu, warto przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w finale 3. serii. Ostatnie odcinki dostarczyły wiele emocji, a los głównych bohaterów pozostał bardzo niepewny.

Jednym z kluczowych momentów było wyznanie Camille, która na własnym ślubie przyznała, że wie o uczuciach Gabriela do Emily. W związku z tym, Alfie zerwał z Emily, a sam Gabriel poinformował ją, że Camille jest w ciąży i właśnie dlatego wróciła do niego z Grecji.

Sytuacja ta stawia Emily Cooper w bardzo trudnym położeniu – kocha dwóch mężczyzn, a jeden z nich spodziewa się dziecka ze swoją byłą partnerką. Ponadto, chemia między Emily a Gabrielem jest bardzo silna, co może prowadzić do dalszych komplikacji w ich relacjach zawodowych i prywatnych.

Niewątpliwie wątki te znajdą swoje rozwinięcie w nowym sezonie. Pozostaje tylko czekać i zobaczyć, co przygotowali dla nas twórcy serialu. Jedno jest pewne – przed Emily stoją trudne decyzje i prawdziwa życiowa rozterka!

5 Podobnych Artykułów:

  1. Breaking Bad - dlaczego warto obejrzeć ten kultowy serial?
  2. Finale 7. sezonu The Good Doctor: doktor Shaun Murphy odkłada skalpel
  3. Pojutrze - przestroga przed globalnym ociepleniem w katastroficznym scenariuszu
  4. Nietykalni - wzruszająca historia przyjaźni na przekór przeciwnościom
  5. Wednesday - nowe oblicze córki rodziny Addamsów
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Hubert Czerwiński
Hubert Czerwiński

Jestem pasjonatem muzyki. Na blogu recenzuję nowości serialowe i filmowe. Oceniam fabułę, grę aktorów i realizację. Wyłapuję mocne i słabe strony produkcji. Polecam tytuły warte uwagi i ostrzegam przez tymi mniej udanymi. Dbam o rzetelność i obiektywizm.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły